Spoštovani starši,

zelo si prizadevamo, da bi bila šola kar se da varno okolje za naše učence in otroke iz vrtca. Trudimo se, da zagotavljamo kar se da stalne skupine (mehurčke). Veseli smo, da ukrepe upoštevate tudi vi in o tem poučujete tudi vaše otroke.

Še posebej vas prosimo, da upoštevate naslednja ukrepa:

• Nošenje mask je v šolski stavbi obvezno za vse. Učenci od 1. do vključno 5. razreda mask ne potrebujejo v matičnih učilnicah. Prav tako mask ne nosijo vzgojiteljice in pomočnice vzgojiteljic pri neposrednem delu z otroki. Za starše, zaposlene in ostale obiskovalce pa je maska obvezna.
  • Upoštevajte varnostno razdaljo. Prosimo vas, da se v garderobah, ko pripeljete otroka v vrtec ali šolo, ne zadržujete predolgo, saj tako nastane prevelika gneča.

Prilagamo še šolski protokol: PROTOKOL ZA IZVAJANJE VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA ZA ZAŠČITO PRED ŠIRJENJEM  COVID-19 PO MODELU »B« V ŠOLSKEM LETU 2021/2022 OD 1. 9. 2021 DALJE

Hvala, ker upoštevate naša pravila in nam pomagate, da ostajamo zdravi.