RAZREDNA STOPNJA

 

UČITELJ

POUČUJE

GOVORILNE URE

E-NASLOV

Barbara Čerin

1. A, RAP

četrtek, 2. ura

barbara.cerin@osvelikadolina.si

Irena Novosel

GUM2,3, SPO3, LUM4, GOS5, RAP

petek, 2. ura

irena.novosel@osvelikadolina.si

Darja Turšič

darja.tursic@osvelikadolina.si

Patricija Žokalj

2. A, RAP

ponedeljek, 4. ura

patricija.zokalj@osvelikadolina.si

Zvonka Jarkovič

3. A, RAP

ponedeljek, 4. ura

zvonka.jarkovic@osvelikadolina.si

Anamarija Mohorič

4. A, RAP

petek, 2. ura

anamarija.mohoric@osvelikadolina.si

Edita Krošl

5. A,  RAP

četrtek, 1. ura

edita.krosl@osvelikadolina.si

Andreja Petan Škof 

TJA, 1. obv. tuj jezik

četrtek, 3. ura

andreja.petan.skof@osvelikadolina.si

Katja Kolman

RAP,DSP

četrtek, 3. ura

katja.kolman@osvelikadolina.si

 


PREDMETNA STOPNJA

 

UČITELJ

POUČUJE

GOVORILNE URE

E-NASLOV

Danijel Bukovinski

ŠPO, OIP, RAP

sreda, 4. ura

danijel.bukovinski@osvelikadolina.si

Irena Rimc Voglar

TJA, OIP

sreda, 3. ura

irena.rimc.voglar@osvelikadolina.si

Nataša Jenuš

SLJ, ZGO, DKE, RAP

sreda, 1. ura

natasa.jenus@osvelikadolina.si

Aljaž Božič

MAT, KEM, FIZ, OIP, RAP

četrtek, 3. ura

aljaz.bozic@osvelikadolina.si

Tatjana Špan

GUM, RAP

torek, 3. ura

tatjana.span@osvelikadolina.si

Urška Jekler

LUM, OIP

torek, 11.50–12.15

urska.jekler@osvelikadolina.si

Dušanka Filipič

BIO, NAR, GOS, OIP

četrtek, 11.50–12.15

dusanka.filipic@osvelikadolina.si

Drago Ivanšek

GEO

sreda, 11.50–12.15

drago.ivansek@osvelikadolina.si

Branko Košar

TIT, OIP, RAP

torek, 11.50–12.15

branko.kosar@osvelikadolina.si

Tadeja Božič

TJA, DSP, GEO, RAP

torek, 2. ura

tadeja.bozic@osvelikadolina.si

Doroteja Bajc

DSP

dogovor po e-pošti

doroteja.bajc@osvelikadolina.si

Sabina Dobršek Mladkovič

ISP

dogovor po e-pošti

sabina.dobrsek.mladkovic@osvelikadolina.si

Mihaela Slovenc

SLJ

četrtek, 7.30–8.15

mihaela.slovenc@osvelikadolina.si

Aljaž Leskovar

ŠPO, RAP

ponedeljek, 4. ura

aljaz.leskovar@osvelikadolina.si

 

 

 

UČITELJI RAZREDNIKI

 

RAZREDNIK

RAZRED

Barbara Čerin

1. A

Patricija Žokalj

2. A

Zvonka Jarkovič

3. A

Anamarija Mohorič

4. A

Edita Krošl

5. A

Tadeja Božič

6. A

Nataša Jenuš

7. A

Tatjana Špan

8. A

Danijel Bukovinski

9. A

 


OSTALI STROKOVNI DELAVCI

 

DELAVEC/DELAVKA

DELO

Anja Zevnik

ravnateljica, knjižnica

Biserka Čančer

svetovalna delavka

Lenart Horžen

računalnikar v vrtcu, računalnikar v šoli

Barbara Kramžar

organizator prehrane

Nataša Iljaž

pomočnica ravnateljice vrtca, vzgojiteljica

Mihaela Slovenc

knjižničarka

Vlastica Štampek vzgojiteljica
Zvonka Grilc vzgojiteljica
Mateja Zlobko vzgojiteljica

Nataša Povh

pomočnica vzgojiteljice

Petra Milaković

vzgojiteljica

Jasmina Bohorč

vzgojiteljica – pomočnica vzgojiteljice

Ines Drame

pomočnica vzgojiteljice

Martina Račič

pomočnica vzgojiteljice

Simona Žnidarič

pomočnica vzgojiteljice



ADMINISTRATIVNO-RAČUNOVODSKI IN TEHNIČNI DELAVCI

 

DELAVEC/DELAVKA

DELO

Suzana Gerjevič

tajnica VIZ

Bojana Butkovič

računovodkinja

Renata Leskovec

kuharica

Danijela Fakin

pomočnica kuharice, čistilka

Jože Vugrin

hišnik, kurjač, voznik

Terezija Povh

čistilka

Rozalija Barkovič

čistilka

Ivanka Šoštarić

čistilka

Marjana Požgaj

čistilka, perica

Lidija Kaučič

čistilka

 

 

 

 

BUILDING A BETTER FUTURE

 

Dostopnost