OD  PONEDELJKA, 3. APRILA 2023, DO PETKA, 7. APRILA 2023

ZABOJNIK BO NA PARKIRIŠČU PRED ŠOLO.

IZKUPIČEK JE NAMENJEN ZA ŠOLSKI SKLAD.

Zakaj? V tem šolskem letu ponovno izvajamo veliko obogatitvenih dejavnosti (šole v naravi, dnevi s posebno vsebino s prevozi, gledališka predstava za vrtčevske skupine in 1. razred …) in s tem so povezani tudi dodatni stroški. Tega se na šoli  zavedamo, vendar želimo, da otroci in učenci doživijo še drugačen način učenja in druženja, ne samo v šolskih prostorih.

Iz šolskega sklade se krijejo tudi prijavnine na vsa tekmovanja iz znanj, v preteklosti tudi sodelovanje pri nakupu zunanjih igral in urejanju okolice. Le s sredstvi iz donacij in iz šolskega sklada pa lahko pomagamo in vsaj del stroškov, ki so breme staršev, znižamo.

Pa še malo za naravo in čistejše okolje poskrbimo. Zato poberite doma star časopisni papir, revije, beležke, ki so že »mimo« … Zvežite ali dajte v škatlo in pripeljite v zabojnik. Ne pozabite povprašati še pri babicah in dedkih, pri sosedih …

Vsak list bo dobrodošel.

Hvala.