V soboto, 25. 5. se bo 9 učencev naše šole udeležilo državnega tekmovanja Logična pošast. Tekmovanje bo potekalo na šolah po celi Sloveniji, naša šola pa bo tekmovala v Novem mestu – OŠ Center.

Učence, ki so uvrščeni na državno raven naj starši pripeljejo pred OŠ Velika Dolina najkasneje ob 8.40. Odhod avtobusa je ob 8.50 izpred šole. Spremljevalni učitelj je učitelj Branko Košar. Predviden odhod iz NM je ob 12.15, kar pomeni, da bo prihod malo pred 13. uro. Učitelju Branku bo sporočil staršem točno uro prihoda na Veliko Dolino. Dovoljeni pripomočki so pisala (NE piši – briši!!), risalni pribor, radirka, ravnilo. Vse ostalo dobite tam.

S strani organizatorja ni zaslediti, da bi bilo poskrbljeno za malico otrok, zato prosite starše, da otrokom pripravijo prigrizek in pijačo.

Vsem tekmovalcem želim veliko uspeha!                                                           Aljaž Božič

Dostopnost