Četrtek, 30. 11. 2017, je bil za naše prvošolčke poseben dan. Tanja Zobarič, predsednica šolske skupnosti jih je uradno sprejela v našo veliko družino – šolsko skupnost OŠ Velika Dolina.

Ob tem dogodku so se predstavile vse tri skupine vrtca in učenci od 1. do 4. razreda ter šolski zborček. S svojimi nastopi so tako popestrili dogajanje in pokazali staršem, koliko talenta in znanja premorejo male glavice.

Po končani prireditvi, ki je letos nosila naslov Dolinski val in je potekala v obliki radijskega napovedanja, se je dogajanje preselilo v šolsko avlo. Tam so bile stojnice, na katerih smo ponujali božično-novoletne izdelke, ki so jih ustvarili učenci in otroci iz vrtca.

Veseli smo, da ste se starši odzvali vabilu v tolikšnem številu, prvošolčkom pa želimo uspešno šolanje in veliko prijetnih trenutkov na naši šoli.