Spoštovani starši!

Domov ste dobili naročilnice za učbeniški sklad, delovne zvezke in ostale potrebščine, ki jih bodo učenci potrebovali v naslednjem šolskem letu.

  • Prosimo vas, da učenci, ki bodo v naslednjem šolskem letu obiskovali 4. do 9. razred, v šolo obvezno vrnejo naročilnico za učbeniški sklad (učenci od 1. do 3. razreda učbenikov iz šolskega sklada ne bodo potrebovali, saj bodo imeli samostojne delovne zvezke Lili in Bine).
  • Učenci, ki bodo v naslednjem šolskem letu obiskovali 4. in 5. razred morajo v šolo obvezno prinesti tudi naročilnico za komplet samostojnih delovnih zvezkov Radovednih pet. Ti kompleti bodo nekoliko prilagojeni za našo šolo, saj bodo vsebovali tudi berilo, zato bodo prišli na našo šolo, kjer jih bodo učenci prejeli na prvi šolski dan. Ostale delovne zvezke nabavite sami.

Delovne zvezke in ostale potrebščine lahko kupite kjer koli. Ne kupujte novih potrebščin, če so stare še v redu.

 

UČBENIKI

DELOVNI ZVEZKI

OSTALE POTREBŠČINE

Dostopnost