Jedilnik

OŠ VELIKA DOLINA

JEDILNIK ŠOLA

DATUM MALICA KOSILO
24. 4. 2017 sirov burek (gluten, mlečni proizvod, jajca, sojino olje), čaj, banana paprikaš s puranjim mesom (gluten, mlečni proizvod), kus kus (gluten), zelena solata s koruzo, rženi mešani kruh (gluten)
25. 4. 2017

Mojčin kruh (gluten), pariška salama (gorčično seme), kisla paprika, čaj

SŠSZ: lešniki

26. 4. 2017 kifeljček (gluten, mleko, sojino olje), hruška, kakav (mleko) fižolova enolončnica z makaroni (gluten), zdrobov narastek (jajca, gluten, mleko), črni kruh (gluten), kompot
27. 4. 2017 praznik /
28. 4. 2017 prvomajske počitnice /

Učenci imajo vsak dan čez cel dan na voljo vodo. V primeru, da določeno živilo ne bi bilo pravočasno dostavljeno, si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika.

rdeče – alergeni

modro – lokalno pridelano

zeleno – bio živila

JEDILNIK VRTEC

DATUM ZAJTRK DOPOLDANSKA MALICA KOSILO POPOLDANSKA MALICA

24. 4. 2017

sirov burek (gluten, mlečni proizvod, jajca, sojino olje), čaj banana paprikaš s puranjim mesom (gluten, mlečni proizvod), kus kus (gluten), zelena solata s koruzo, rženi mešani kruh (gluten) kivi, grisini (gluten, mlečni proizvod)

25. 4. 2017

Mojčin kruh (gluten), pariška salama (gorčično seme), kisla paprika, čaj jabolko močnikova juha (gluten, jajca), pleskavica, pečen krompir, kuhana zelenjava na maslu (mlečni proizvod), 100% naravni sok mešano sadje, otroški keksi (gluten, jajca, mlečni proizvod)

26. 4. 2017

kifeljček (gluten, mleko, sojino olje), kakav (mleko) hruška fižolova enolončnica z makaroni (gluten), zdrobov narastek (jajca, gluten, mleko), črni kruh (gluten), kompot črni kruh (gluten), sir v kockah (mlečni proizvod), rdeča sveža paprika

27. 4. 2017

/ / / /

28. 4. 2017

/ / / /

Otroci imajo vsak dan čez cel dan na voljo manj sladkan čaj ali vodo. V primeru, da določeno živilo ne bi bilo pravočasno dostavljeno, si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika.

rdeče – alergeni

modro – lokalno pridelano