Jedilnik

DATUM MALICA KOSILO

19. 6.

PON

štručka s šunko in sirom (gluten, sirni proizvod, sojin proizvod), sadni čaj, maline ješprenj s suhim mesom in zelenjavo (gluten), koruzni kruh (gluten), banana

20. 6.

TOR

bio jogurt Krepki suhec jagoda (mlečni proizvod), ajdova bombetka (gluten, sojin proizvod), češnje paprikaš s puranjim mesom (gluten, mlečni proizvod), polnozrnati kus kus (gluten), paradižnikova solata s papriko

21. 6.

SRE

koruzni kosmiči (gluten), mleko, banana telečja obara (gluten, jajca), slivovi cmoki (gluten, mlečni proizvod, jajca), kompot

22. 6.

ČET

pizza (gluten, mlečni proizvod, sojin proizvod, zelena),  čaj, jabolko piščančja nabodala, pečen krompir, kumarice v solati, lubenica

23. 6.

PET

ribji namaz (ribe, mlečni proizvod), rženi kruh (gluten), čaj, breskev zelenjavna juha z zakuho (gluten, jajca), makaronovo meso (gluten, jajca), zeljna solata, melona

Otroci imajo vsak dan čez cel dan na voljo manj sladkan čaj ali vodo. V primeru, da določeno živilo ne bi bilo pravočasno do  stavljeno, si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika!

rdeče – alergeni

modro – lokalno pridelano

zeleno – bio živila

JEDILNIK VRTEC