OTROCI IZ VRTCA PRI OSNOVNI ŠOLI VELIKA DOLINA SO USTVARJALI PRAZNIČNO DEKORACIJO ZA MARCHE OBREŽJE MOKRICE

December je poseben mesec. Mesec, ko vsi najdemo otroka v sebi in se veselimo drobnih presenečenj, sladkih radosti, malih skrivnosti … Strokovne delavke vrtca smo bile zelo vesele, ko nas je Marche Obrežje Mokrice povabil k sodelovanju, da ustvarimo praznično dekoracijo, s katero bodo okrasili svoje prostore. Ker nam sodelovanje z lokalno skupnostjo veliko pomeni, smo se z veseljem odzvale povabilu. Otroci iz vseh štirih skupin so se zelo potrudili, vsak po svojih najboljših močeh. Nastali so čudoviti otroški izdelki. Izdelke smo predale zaposlenim v Marcheju Obrežje Mokrice, ki so bili presenečeni, koliko in kaj naši najmlajši zmorejo. Z izdelki so okrasili svoje prostore, za naše otroke pa pripravili lepa darilca. Ker je sodelovanje prijetno popestrilo predpraznične dni, smo se dogovorili, da bomo sodelovali tudi v prihodnje.
Zvonka Grilc, vzgojiteljica