Spoštovani starši,

v okviru Zdrave šole smo že pred časom izvedli anketo, v kateri smo vas spraševali, katera predavanja bi želeli, da še izvedemo na naši šoli. Veliko vas je odogovorilo, da bi želeli predavanje o zdravi prehrani.

Zato vas vabimo, da se v torek, 20. 3. 2018, ob 17.00 udeležite predavanja o zdravi prehrani, ki ga bo vodil Severin Lipovšek.

Severin Lipovšek je diplomiral na Fakulteti za šport, kjer je opravil specializacijo s področja kondicijskega treniranja. Na isti fakulteti je končal tudi znanstveni magistrski študij s področja kinezioloških znanosti. Že kmalu po začetku študija se je usmeril v samostojno preučevanje prehranjevanja ljudi s poudarkom na prehrani športnikov. Pridobljeno znanje s področja prehrane ter kondicijskega treniranja je začel kmalu uporabljati v praksi, najprej kot inštruktor v fitnes centrih ter kot trener v Triatlon klubu Krško. Do sedaj je na področju prehrane, treniranja in masaž sodeloval z več kot 70 športniki iz Slovenije in tujine.

Več o predavatelju si lahko preberete na spletni strani: http://www.seffit.si/kontakt

Vljudno vabljeni!